اصفهان خیابان رودکی پلاک 118 واحد 3
+98 31 3786 6950 - 51 info[@]webazin.org

شرکت برنامه نویسی ، طراحی سایت ، طراحی برنامه اندروید و ios [ وب آذین ]

طراحی اپلیکیشن فروشگاهی


اگر دنبال طراحی اپلیکیشن فروشگاهی هستید همین حالا با ما تماس بگیرید تیم برنامه نویسی طراحی اپلیکیشن وب آذین در خدمت شماست.همین امروز به فکر آماده کردن یک اپلیکیشن اختصاصی و واقعی فروشگاهی باشید. ما به شما حرفه ای ترین  و جدیدترین راه را پیشنهاد می کنیم.

طراحی اپلیکیشن فروشگاهی
راه اندازی یک مرکز تجاری آنلاین با عنوان اپلیکیشن فروشگاهی می تواند باجه اینترنتی فروشگاه حقیقی شما در دنیای اینترنت باشد . با راه اندازی یک فروشگاه اینترنتی شما می توانید محصولاتتان را در معرض نمایش بسیاری از کاربران اینترنتی قرار دهید . این نکته را در نظر داشته باشید که مخاطبان شما در یک اپلیکیشن اینترنتی قابل مقایسه با مشتریان شما در یک فروشگاه حقیقی نمی باشد .

به کمک طراحی اپلیکیشن فروشگاهی اگر محصول یا خدماتی دارید که به دنبال معرفی ، تبلیغ ، عرضه و حتی فروش آن را در دنیای اینترنت دارید یکی از بهترین گزینه های موجود برای شما اپلیکیشن فروشگاهی می باشد. در ادامه نحوه ی کارکرد این نوع اپلیکیشن ها را بررسی  خواهیم کرد.

طراحی اپلیکیشن ریسپانسیو (طراحی اپلیکیشن واکنش گرا = طراحی اپلیکیشن برای موبایل) امروزه به یکی از ملزومات در طراحی اپلیکیشن تبدیل شده و از آنجایی که نزدیک به ۷۰ درصد وب گردی ها از طریق تلفن های همراه هوشمند و تبلت ها صورت می پذیرد ، شما با داشتن یک اپلیکیشن فروشگاهی حرفه ای ، به بازدید کنندگان خود این امکان را می دهید که در هر زمان و مکانی با استفاده از تبلت و یا تلفن همراه خود وارد فروشگاه شده و عملیات خرید را به راحتی در آنجا انجام دهند.

 

طراحی برنامه اندروید فروشگاهی

با توجه به این موضوع که بیشتر گوشی  های همراه در بین کاربران سیستم عامل اندروید دارند این موضوع اهمیت بسیاری برای طراحی پیدا میکند و با طراحی یک فروشگاه اندروید تعداد فراوانی مشتری جدید خواهید داشت که میتوانند در اپلیکیشن فروشگاهی شما به مشاهده و خرید محصولات شما بپردازند.
پس به شما طراحی اپلیکیشن فروشگاهی را پیشنهاد میکنیم. برای این منضور میتوانید به مشاورین وب آذین مراجعه نمایید.

 

طراحی برنامه ios فروشگاهی

برای داشتن یک فروشگاه (اپلیکیشن فروشکاهی) IOS میتواند با ما داشتن این اپ را تجربه کنید.

جهت ارتباط با مشاوران ما میتوانید با ما در تماس باشید.

تماس با ما